ŚLIMAKI KOLEJNY RAZ W RADOMIU

Autor: Justyna | Dodano: 01.06.2012

W miniony weekend Radom znów przywitał nas piękną pogodą. Tym razem było jednak trochę nietypowo, gdyż rozgrywki rozpoczęły się już w piątek (25 czerwca).

Początek turnieju okazał się zaskakujący. Pierwsze kwarty meczu z Tetragryfem okazały się bardzo dobre, a zadania taktyczne możliwe do zrealizowania prawie w 100 %. Niestety ostatnia kwarta i chwila dekoncentracji przyniosły stratę 6-ciopunktowej przewagi i na krótko przed ostatnim gwizdkiem zaliczyliśmy wynik remisowy. Konsekwencja?? - Dogrywka (pierwsza w historii Ślimaków). Ta jednak przyniosła nam zasłużone zwycięstwo (34-32).

Po odpoczynku i pomeczowej odprawie, w sobotę, pełni energii ruszyliśmy do walki z Piecobiogaz-em. Tu nie było miejsca na sentymenty. Realizowane założenia taktyczne i podpowiedzi trenera doprowadziły nas do wygranej (34-23).

Turniejowy bilans jest remisowy. Dwa wygrane i dwa przegrane mecze dały nam jednak tylko czwarte miejsce , ponieważ aż trzy drużyny (Brave Snails, TetraGryf i Four Kings III) wywalczyły taki sam bilans spotkań, a o ostatecznym rankingu zadecydowały małe punkty (bilans bramek). Pozwoliło nam to utrzymać III miejsce w grupie i zapowiada wielkie emocje na ostatnim naszym turnieju ligowym w tym sezonie.